Popis klubova

Popis klubova (muški i ženski)

Popis svih klubova sudionika lige (muški i ženski).

 

Fotogalerija

Fotografije utakmica

Pregled najzanimljivijih fotografija 3. HRL Sjever.

OBAVIJEST: 19.KOLO – ŽENE; 23.KOLO – MUŠKI

ŽENE: 19.KOLO
ŽRK “MLINAR” – ŽRK “PRELOG” igra se 18.04.2014. u 15.30

MUŠKI: 23.KOLO
RK “KTC 2″ – RK “LiPa” igra se 18.04.2014. u 20.30


14.04.2014., Josip

REZULTATI: 18.KOLO – ŽENE; 22.KOLO – MUŠKI

ŽENE: 18.KOLO
ŽRK “KOKA 2″ – ŽRK “PRELOG” (20:15) 39 : 29
ŽRK “VELIKO TROJSTVO” – ŽRK “LUDBREG” (14:9) 35 : 22
ŽRK “ČAKOVEC” – ŽRK “MLINAR” (14:15) 28 : 31

ODGOĐENA UTAKMICA 16.KOLA – ŽENE
ŽRK “VELIKO TROJSTVO” – ŽRK “PRELOG” (15:10) 39 : 23

MUŠKI: 22.KOLO
MRK “ČAKOVEC” – RK “LUDBREG MB” (13:19) 31 : 31
RK “TRNOVEC” – GRK “VARAŽDIN 2″ (19:13) 39 : 23
MRK “VIDOVEC” – RK “KTC 2″ (23:6) 41 : 18
RK “CONCORDIA” – RK “MAROF” (12:12) 23 : 32
RK “BJELOVAR 2″ – RK “NEDELIŠĆE” (14:12) 28 : 21
RK “GOLA” – RK “LiPa” (9:16) 23 : 24

ODGOĐENA UTAKMICA 19.KOLA – MUŠKI
MRK “ČAKOVEC” – RK “GOLA” (22:13) 52 : 23


8.04.2014., Josip

OBAVIJEST: 18.KOLO – ŽENE; 22.KOLO – MUŠKI

ŽENE: 18.KOLO
ŽRK “VELIKO TROJSTVO” – ŽRK “LUDBREG” igra se 13.04.2014. u 16.00
ŽRK “KOKA 2″ – ŽRK “PRELOG” igra se 12.04.2014. u 19.30
ŽRK “ČAKOVEC” – ŽRK “MLINAR” igra se 16.04.2014. u 20.00

ODGOĐENA UTAKMICA 16.KOLA – ŽENE
ŽRK “VELIKO TROJSTVO” – ŽRK “PRELOG” igra se 14.04.2014. u 17.30

MUŠKI: 22.KOLO
MRK “VIDOVEC” – RK “KTC 2″ igra se 12.04.2014. u 19.00
MRK “ČAKOVEC” – RK “LUDBREG MB” igra se 12.04.2014. u 17.00
RK “BJELOVAR 2″ – RK “NEDELIŠĆE” igra se 13.04.2014. u 18.30
RK “CONCORDIA” – RK “MAROF” igra se 12.04.2014. u 18.30
RK “GOLA” – RK “LiPa” igra se 13.04.2014. u 20.00
RK “TRNOVEC” – GRK “VARAŽDIN 2″ igra se 12.04.2014. u 18.00


7.04.2014., Josip

REZULTATI: 17.KOLO – ŽENE; 21.KOLO – MUŠKI

ŽENE: 17.KOLO
ŽRK “LUDBREG” – ŽRK “KOKA 2″ (11:25) 25 : 41
ŽRK “MLINAR” – ŽRK “VELIKO TROJSTVO” (20:8) 35 : 30
ŽRK “PRELOG” – ŽRK “ČAKOVEC” (10:8) 22 : 19

MUŠKI: 21.KOLO
RK “LUDBREG MB” – RK “CONCORDIA” (20:9) 36 : 20
RK “NEDELIŠĆE” – GRK “VARAŽDIN 2″ (12:15) 30 : 36
MRK “VIDOVEC” – RK “TRNOVEC” (19:17) 36 : 33
RK “LiPa” – MRK “ČAKOVEC” (14:21) 30 : 46
RK “MAROF” – RK “BJELOVAR 2″ (14:11) 31 : 27
RK “KTC 2″ – RK “GOLA” (17:7) 39 : 20


3.04.2014., Josip

OBAVIJEST: 17.KOLO – ŽENE; 21.KOLO – MUŠKI

ŽENE: 17.KOLO
ŽRK “LUDBREG” – ŽRK “KOKA 2″ igra se 03.04.2014. u 19.30
ŽRK “MLINAR” – ŽRK “VELIKO TROJSTVO” igra se 05.04.2014. u 16.30
ŽRK “PRELOG” – ŽRK “ČAKOVEC” igra se 05.04.2014. u 17.00

MUŠKI: 21.KOLO
RK “LUDBREG MB” – RK “CONCORDIA” igra se 05.04.2014. u 17.30
RK “NEDELIŠĆE” – GRK “VARAŽDIN 2″ igra se 05.04.2014. u 19.00
MRK “VIDOVEC” – RK “TRNOVEC” igra se 05.04.2014. u 19.00
RK “MAROF” – RK “BJELOVAR 2″ igra se 05.04.2014. u 19.30
RK “KTC 2″ – RK “GOLA” igra se 06.04.2014. u 16.30
RK “LiPa” – MRK “ČAKOVEC” igra se 05.04.2014. u 19.00

ODGOĐENA UTAKMICA 19.KOLA
MRK “ČAKOVEC” – RK “GOLA” igra se 08.04.2014. u 21.00


31.03.2014., Josip

REZULTATI: 16.KOLO – ŽENE; 20.KOLO – MUŠKI

ŽENE: 16.KOLO
ŽRK “KOKA 2″ – ŽRK “ČAKOVEC” (13:13) 27 : 23
ŽRK “LUDBREG” – ŽRK “MLINAR” (12:17) 24 : 33

ODGOĐENA UTAKMICA 6.KOLA – ŽENE
ŽRK KOKA 2″ – ŽRK “ČAKOVEC” (16:9) 28 : 23

MUŠKI: 20.KOLO
RK “LiPa” – RK “CONCORDIA” (12:21) 30 : 41
MRK “VIDOVEC” – RK “GOLA” (15:6) 32 : 15
MRK “ČAKOVEC” – RK “KTC 2″ (19:8) 50 : 19
GRK “VARAŽDIN 2″ – RK “MAROF” (17:14) 40 : 25
RK “BJELOVAR 2″ – RK “LUDBREG MB” (16:14) 31 : 25
RK “NEDELIŠĆE” – RK “TRNOVEC” (13:13) 23 : 27

ODGOĐENA UTAKMICA 19.KOLA – MUŠKI
RK “LiPa” – RK “BJELOVAR 2″ (14:12) 27 : 27


28.03.2014., Josip

OBAVIJEST: 16.KOLO – ŽENE; 20.KOLO – MUŠKI

ŽENE: 16.KOLO
ŽRK “VELIKO TROJSTVO” – ŽRK “PRELOG” igra se 29.03.2014. u 17.00 - ODGOĐENA -
ŽRK “LUDBREG” – ŽRK “MLINAR” igra se 29.03.2014. u 18.30
ŽRK “KOKA 2″ – ŽRK “ČAKOVEC” igra se 29.03.2014. u 17.30

MUŠKI: 20.KOLO
MRK “VIDOVEC” – RK “GOLA” igra se 29.03.2014. u 19.00
MRK “ČAKOVEC” – RK “KTC 2″ igra se 29.03.2014. u 19.00
RK “BJELOVAR 2″ – RK “LUDBREG MB” igra se 30.03.2014. u 18.30
RK “LiPa” – RK “CONCORDIA” igra se 29.03.2014. u 16.00
RK “NEDELIŠĆE” – RK “TRNOVEC” igra se 30.03.2014. u 18.30
GRK “VARAŽDIN 2″ – RK “MAROF” igra se 30.03.2014. u 11.00


24.03.2014., Josip

REZULTATI: 15.KOLO – ŽENE; 19.KOLO – MUŠKI

ŽENE: 15.KOLO
ŽRK “VELIKO TROJSTVO” – ŽRK “ČAKOVEC” (15:17) 29 : 29
ŽRK “LUDBREG” – ŽRK “PRELOG” (11:9) 24 : 18
ŽRK “MLINAR” – ŽRK “KOKA 2″ (17:17) 29 : 33

MUŠKI: 19.KOLO
RK “LUDBREG” – GRK “VARAŽDIN 2″ (14:16) 31 : 27
MRK “VIDOVEC” – RK “NEDELIŠĆE” (20:15) 42 : 30
RK “TRNOVEC” – RK “MAROF” (18:15) 33 : 29
RK “KTC 2″ – RK “CONCORDIA” (11:11) 28 : 22

ODGOĐENA UTAKMICA 18.KOLA – MUŠKI
RK “BJELOVAR 2″ – RK “KTC 2″ (14:13) 28 : 26


19.03.2014., Josip

OBAVIJEST: 15.KOLO – ŽENE; 19.KOLO – MUŠKI

ŽENE: 15.KOLO
ŽRK “VELIKO TROJSTVO” – ŽRK “ČAKOVEC” igra se 22.03.2014. u 18.00
ŽRK “LUDBREG” – ŽRK “PRELOG” igra se 22.03.2014. u 20.30
ŽRK “MLINAR” – ŽRK “KOKA 2″ igra se 23.03.2014. u 14.30

MUŠKI: 19.KOLO
RK “TRNOVEC” – RK “MAROF” igra se 22.03.2014. u 17.00
RK “LUDBREG MB” – GRK “VARAŽDIN 2″ igra se 20.03.2014. u 18.40
MRK “VIDOVEC” – RK “NEDELIŠĆE” igra se 22.03.2014. u 19.00
RK “KTC 2″ – RK “CONCORDIA” igra se 23.03.2014. u 16.30
RK “LiPa” – RK “BJELOVAR 2″ -ODGOĐENA- igra se 28.03.2014. u 19.30
MRK “ČAKOVEC” – RK “GOLA” -ODGOĐENA- igra se 27.03.2014. u 19.00

ODGOĐENA UTAKMICA – ŽENE -
ŽRK “KOKA 2″ – ŽRK “ČAKOVEC” igra se 30.03.2014. u 16.00


18.03.2014., Josip

REZULTATI: 14.KOLO – ŽENE; 18.KOLO – MUŠKI I ZAOSTALIH UTAKMICA 17.KOLA

ŽENE: 14.KOLO
ŽRK “KOKA 2″ – ŽRK “VELIKO TROJSTVO” (19:15) 32 . 28
ŽRK “ČAKOVEC” – ŽRK “LUDBREG” (13:10) 28 : 23
ŽRK “PRELOG” – ŽRK “MLINAR” (9:23) 25 : 32

MUŠKI: 18.KOLO
RK “LUDBREG MB” – RK “TRNOVEC” (15:14) 32 : 29
RK “GOLA” – RK “CO9NCORDIA” (13:15) 28 : 31
GRK “VARAŽDIN 2″ – RK “LiPa” (16:11) 36 : 22
RK “MAROF” – RK “NEDELIŠĆE” (15:13) 32 : 25
MRK “VIDOVEC” – MRK “ČAKOVEC” (16:7) 28 : 20

ZAOSTALE UTAKMICE 17.KOLA
RK “GOLA” – RK “BJELOVAR 2″ (14:11) 25 : 27
RK “KTC 2″ – GRK “VARAŽDIN 2″ (14:18) 26 : 35


11.03.2014., Josip

OBAVIJEST: 14.KOLO – ŽENE; 18.KOLO – MUŠKI

ŽENE: 14.KOLO
ŽRK “ČAKOVEC” – ŽRK “LUDBREG” igra se 16.03.2014. u 16.00
ŽRK “KOKA 2″ – ŽRK “VELIKO TROJSTVO” igra se 14.03.2014. u 20.30
ŽRK “PRELOG” – ŽRK “MLINAR” igra se 16.03.2014. u 18.00

MUŠKI: 18.KOLO
RK “BJELOVAR 2″ – RK “KTC 2″ igra se 19.03.2014. u 20.30
GRK “VARAŽDIN 2″ – RK LiPa” igra se 15.03.2014. u 15.00
RK “LUDBREG MB” – RK “TRNOVEC” igra se 12.03.2014. u 19.20
RK “GOLA” – RK “CONCORDIA” igra se 14.03.2014. u 20.00
MRK “VIDOVEC” – MRK “ČAKOVEC” igra se 15.03.2014. u 19.00
RK “MAROF” – RK “NEDELIŠĆE” igra se 15.03.2014. u 17.30


10.03.2014., Josip

REZULTATI: 13.KOLO – ŽENE; 17.KOLO – MUŠKI

ŽENE: 13.KOLO
ŽRK “LUDBREG” – ŽRK “VELIKO TROJSTVO” (9:14) 22 : 24
ŽRK “PRELOG” – ŽRK “KOKA 2″ (11:14) 21 : 21
ŽRK “MLINAR” – ŽRK “ČAKOVEC” (16:12) 30 : 26

MUŠKI: 17.KOLO
RK “CONCORDIA” – MRK “ČAKOVEC” (11:20) 24 : 45
RK “MAROF” – MRK “VIDOVEC” (13:19) 27 : 39
RK “NEDELIŠĆE” – RK “LUDBREG MB” (13:18) 28 : 31
RK “TRNOVEC” – RK “LiPa” (19:13) 40 : 22

ZAOSTALA UTAKMICA 12.KOLA – ŽENE
ŽRK “VELIKO TROJSTVO” – ŽRK “MLINAR” (13:21) 21 : 39


6.03.2014., Josip

OBAVIJEST: 13.KOLO – ŽENE; 17.KOLO – MUŠKI

ŽENE: 13.KOLO
ŽRK “LUDBREG” – ŽRK “VELIKO TROJSTVO” igra se 08.03.2014. u 13.30
ŽRK “PRELOG” – ŽRK “KOKA 2″ igra se 08.03.2014. u 17.00
RK “MLINAR” – ŽRK “ČAKOVEC” igra se 08.03.2014. u 18.30

MUŠKI: 17.KOLO
RK “TRNOVEC” – RK “LiPa” igra se 09.03.2014. u 18.00
RK “NEDELIŠĆE” – RK “LUDBREG MB” igra se 08.03.2014. u 18.00
RK “KTC 2″ – GRK “VARAŽDIN 2″ igra se 12.03.2014. u 20.00
RK “CONCORDIA” – MRK “ČAKOVEC” igra se 08.03.2014. u 17.00
RK “MAROF” – MRK “VIDOVEC” igra se 08.03.2014. u 17.30
RK “GOLA” – RK “BJELOVAR 2″ igra se 11.03.2014. u 20.00


3.03.2014., Josip

REZULTATI: 12.KOLO – ŽENE; 16.KOLO – MUŠKI

ŽENE: 12.KOLO
ŽRK “KOKA 2″ – ŽRK “LUDBREG” (13:9) 24 : 22
ŽRK “ČAKOVEC” – ŽRK “PRELOG” (17:8) 36 : 18

MUŠKI: 16.KOLO
RK “GOLA” – GRK “VARAŽDIN 2″ (16:14) 29 : 28
RK “NEDELIŠĆE” – RK “LiPa” (19:8) 42 : 16
RK “CONCORDIA” – MRK “VIDOVEC” (14:18) 28 : 38
RK “TRNOVEC” – RK “KTC 2″ (16:10) 33 : 17
RK “MAROF” – RK “LUDBREG MB” (12:10) 22 : 23
RK “BJELOVAR 2″ – MRK “ČAKOVEC” (17:20) 28 : 37


28.02.2014., Josip

OBAVIJEST: 12.KOLO – ŽENE; 16.KOLO – MUŠKI

ŽENE: 12.KOLO
ŽRK “KOKA 2″ – ŽRK “LUDBREG” igra se 01.003.2014. u 14.00
ŽRK “ČAKOVEC” – ŽRK “PRELOG” igra se 01.03.2014. u 16.00
ŽRK “VELIKO TROJSTVO” – ŽRK “MLINAR” igra se 05.03.2014. u 20.15

MUŠKI: 16.KOLO
RK “NEDELIŠĆE” – RK “LiPa” igra se 01.03.2014. u 19.30
RK “BJELOVAR 2″ – MRK “ČAKOVEC” igra se 02.03.2014. u 11.00
RK “MAROF” – RK “LUDBREG MB” igra se 01.03.20174. u 19.30
RK “GOLA” – GRK “VARAŽDIN 2″ igra se 28.02.2014. u 19.00
RK “TRNOVEC” – RK “KTC 2″ igra se 01.03.2014. u 18.00
RK “CONCORDIA” – MRK “VIDOVEC” igra se 01.03.2014. u 19.30


25.02.2014., Josip

REZULTATI: 11.KOLO – ŽENE; 15.KOLO – MUŠKI

ŽENE: 11.KOLO
ŽRK “ČAKOVEC” ŽRK “KOKA 2″ (14:11) 27 : 26
ŽRK “MLINAR” – ŽRK “LUDBREG” (14:14) 29 : 26
ŽRK “PRELOG” – ŽRK “VELIKO TROJSTVO” (8:14) 19 : 31

MUŠKI: 15.KOLO
RK “CONCORDIA” – RK “BJELOVAR 2″ (17:15) 31 : 33
RK “LiPa” – RK “MAROF” (9:11) 21 : 21
RK “TRNOVEC” – RK “GOLA” (23:14) 36 : 22
MRK “VIDOVEC” – RK “LUDBREG MB” (12:9) 27 : 23
RK “NEDELIŠĆE” – RK “KTC 2″ (13:10) 35 : 21
MRK “ČAKOVEC” – GRK “VARAŽDIN 2″ (21:10) 41 : 26


21.02.2014., Josip

OBAVIJEST: 11.KOLO – ŽENE; 15.KOLO – MUŠKI

ŽENE: 11.KOLO
ŽRK “PRELOG” – ŽRK “VELIKO TROJSTVO” igra se 23.02.2014. u 18.00
ŽRK “ČAKOVEC” – ŽRK “KOKA “2″ igra se 22.02.2014. u 16.00
ŽRK “MLINAR! – ŽRK “LUDBREG” igra se 22.02.2014. u 16.30

MUŠKI: 15.KOLO
RK “NEDELIŠĆE” – RK “KTC 2″ igra se 22.02.2014. u 17.00
RK “CONCORDIA” – RK “BJELOVAR 2″ igra se 21.02.2014. u 20.00
MRK “ČAKOVEC” – GRK “VARAŽDIN 2″ igra se 22.02.2014. u 20.00
MRK “VIDOVEC” – RK “LUDBREG MB” igra se 22.02.2014. u 19.00
RK “TRNOVEC” – RK “GOLA” igra se 22.02.2014. u 18.00
RK “LiPa” – RK “MAROF” Nigra se 22.02.2014. u 16.00


18.02.2014., Josip

REZULTATI: 14.KOLO – MUŠKI

MUŠKI: 14.KOLO
GRK “VARAŽDIN 2″ – RK “CONCORDIA” (19:14) 42 : 29
RK “NEDELIŠĆE” – RK “GOLA” (20:12) 36 : 29
MRK “ČAKOVEC” – RK “TRNOVEC” (23:16) 48 : 28
RK “LUDBREG MB” – RK “LiPa” (18:10) 37 : 25
RK “BJELOVAR 2″ – MRK “VIDOVEC” (7:15) 18 : 33
RK “KTC 2″ – RK “MAROF” (6:14) 21 : 26


15.02.2014., Josip

OBAVIJEST: 14.KOLO – MUŠKI

MUŠKI: 14.KOLO
GRK “VARAŽDIN 2″ – RK “CONCORDIA” igra se 15.02.2014. u 15.00
RK “BJELOVAR 2″ – MRK “VIDOVEC” igra s 16.02.2014. u 11.00
RK “KTC 2″ – RK “MAROF” igra se 16.02.2014. u 16.30
RK “NEDELIŠĆE” – RK “GOLA” igra bse 15.02.2014. u 16.30
RK “LUDBREG MB” – RK “LiPa” igra se 15.02.2014. u 20.00
MRK “ČAKOVEC” – RK “TRNOVEC” igra se 15.02.2014. u 19.00


11.02.2014., Josip

REZUTATI: 13.KOLO – MUŠKI I ODGOĐENIH UTAKMICA

MUŠKI: 13.KOLO
RK “TRNOVEC” – MRK “VIDOVEC” (13:19) 26 : 35
RK “LUDBREG MB” – MRK “ČAKOVEC” (15:20) 30 : 38
RK “KTC 2″ – RK “BJELOVAR 2″ (15:18) 30 : 35 odigrano 10.12.2013.
RK “CONCORDIA” – RK “LiPa” (17:11) 31 : 30
RK “MAROF” – GRK “VARAŽDIN 2″ (15:16) 32 : 26

ODGOĐENA UTAKMICA 3.KOLA
RK “LiPa” – RK “TRNOVEC” (11:18) 24 : 32

ODGOĐENA UTAKMICA 7.KOLA
RK “NEDELIŠĆE” – RK “BJELOVAR 2″ (19:21) 35 : 45


21.12.2013., Josip

OBAVIJEST: 13.KOLO – MUŠKI

MUŠKI: 13.KOLO
RK “LUDBREG MB” – MRK “ČAKOVEC” igra se 21.12.2013. u 19.15
RK “TRNOVEC” – MRK “VIDOVEC” igra se 21.12.2013. u 19.00
RK “MAROF” – GRK “VARAŽDIN 2″ igra se 22.12.2013. u 16.30
RK “CONCORDIA” – RK “LiPa” igra se 22.12.2013. u 13.30

MUŠKI: ODGOĐENE UTAKMICE
ODGOĐENA UTAKMICA 3.KOLA
RK “LiPa” – RK “TRNOVEC” igra se 20.12.2013. u 19.30
ODGOĐENA UTAKMICA 7.KOLA
RK “NEDELIŠĆE” – RK “BJELOVAR 2″ igra se 21.12.2013. u 17.00

ŽENE:
ODGOĐENA UTAKMICA 6.KOLA


16.12.2013., Josip

REZULTATI: 10.KOLO – ŽENE; 12.KOLO – MUŠKI

ŽENE: 10.KOLO
ŽRK “KOKA 2″ – ŽRK “MLINAR” (18:19) 36 : 34
ŽRK “ČAKOVEC” – ŽRK “VELIKO TROJSTVO” (13:12) 26 : 22
ŽRK “PRELOG” – ŽRK “LUDBREG” (12:4) 25 : 16

MUŠKI: 12.KOLO
GRK “VARAŽDIN 2″ – RK “LUDBREG MB” (14:14) 28 : 30
MRK “VIDOVEC” – RK “MAROF” (17:13) 37 : 30
RK “LiPa” – RK “NEDELIŠĆE” (13:14) 27 : 33
MRK “ČAKOVEC” – RK “CONCORDIA” (22:12) 42 : 33

MUŠKI: 13.KOLO
RK “KTC 2″ – RK “BJELOVAR 2″ (15:18) 30 : 35

ŽENE ODGOĐENE UTAKMICE:
ODGOĐENA UTAKMICA 5.KOLA
ŽRK “MLINAR” – ŽRK “KOKA 2″ (12:15) 24 : 24

MUŠKI ODGOĐENE UTAKMICE:
ODGOĐENA UTAKMICA 9.KOLA
RK “CONCORDIA” – RK “GOLA” (10:16) 26 : 27

ODGOĐENA UTAKMICA 10.KOLA
RK “BJELOVAR 2″ – RK “MAROF” (18:11) 32 : 28


10.12.2013., Josip

OBAVIJEST: 10.KOLO – ŽENE; 12.KOLO – MUŠKI

ŽENE: 10.KOLO
ŽRK “KOKA 2″ – ŽRK “MLINAR” igra se 14.12.2013. u 19.00
ŽRK “PRELOG” – ŽRK “LUDBREG” igra se 15.12.2013. u 17.00
ŽRK “ČAKOVEC” – ŽRK “VELIKO TROJSTVO” igra se 14.12.2013. u 18.00

MUŠKI: 12.KOLO
MRK “ČAKOVEC” – RK “CONCORDIA” igra se 14.12.2013. u 20.00
GRK “VARAŽDIN 2″ – RK “LUDBREG MB” igra se 12.12.2013. u 19.00
RK “GOLA” – RK “TRNOVEC” igra se 15.12.2013. u 19.00
MRK “VIDOVEC” – RK “MAROF” igra se 14.12.2013. u 19.00
RK “LiPa” – RK “NEDELIŠĆE” igra se 14.12.2013. u 19.00

MUŠKI ODGOĐENE UTAKMICE:
ODGOĐENA UTAKMICA 9.KOLO
RK “CONCORDIA” – RK “GOLA” igra se 11.12.2013. u 20.00

ODGOĐENA UTAKMICA 10.KOLA
RK “BJELOVAR 2″ – RK “MAROF” igra se 15.12.2013. u 11.00


7.12.2013., Josip

REZULTATI: 9.KOLO – ŽENE; 11.KOLO – MUŠKI

ŽENE: 9.KOLO
ŽRK “MLINAR” – ŽRK “PRELOG” (10:13) 26 : 23
ŽRK “VELIKO TROJSTVO” – ŽRK “KOKA 2″ (20:17) 39 : 33
ŽRK “LUDBREG” – ŽRK “ČAKOVEC” (12:12) 21 : 31

MUŠKI: 11.KOLO
RK “CONCORDIA” – GRK “VARAŽDIN 2″ (14:11) 30 : 26
RK “LUDBREG MB” – MRK “VIDOVEC” (11:18) 25 : 35
RK “TRNOVEC” – RK “BJELOVAR 2″ (18:15) 36 : 30
RK “NEDELIŠĆE” – MRK “ČAKOVEC” (15:15) 29 : 38
RK “MAROF” – RK “GOLA” (18:4) 35 : 16

ODGOĐENA UTAKMICA: 8.KOLA – MUŠKI
RK “GOLA” – RK “NEDELIŠĆE” (11:12) 27 : 26


5.12.2013., Josip

OBAVIJEST: 9.KOLO – ŽENE; 11.KOLO – MUŠKI

ŽENE: 9.KOLO
ŽRK “VELIKO TROJSTVO” – ŽRK “KOKA 2″ igra se 07.12.2013. u 18.00
ŽRK “LUDBREG” – ŽRK “ČAKOVEC” igra se 08.12.2013. u 18.30
ŽRK “MLINAR” – ŽRK “PRELOG” igra se 07.12.2013. u 17.15

MUŠKI: 11.KOLO
RK “CONCORDIA” – GRK “VARAŽDIN 2″ igra se 04.12.2013. u 20.00
RK “NEDELIŠĆE” – MRK “ČAKOVEC” igra se 07.12.2013. u 17.00
RK “LUDBREG MB” – MRK “VIDOVEC” igra se 06.12.2013. u 18.45
RK “MAROF” – RK “GOLA” igra se 07.12.2013. u 18.30
RK “TRNOVEC” – RK “BJELOVAR 2″ igra se 07.12.2013. u 17.00

MUŠKI: 13.KOLO
RK “KTC 2″ – RK “BJELOVAR 2″ igra se 10.12.2013. u 20.30

MUŠKI:
ODGOĐENA UTAKMICA: 8.KOLO
RK “GOLA” – RK “NEDELIŠĆE” igra se 05.12.2013. u 18.30


2.12.2013., Josip

REZULTATI: 8.KOLO – ŽENE; 10.KOLO – MUŠKI

ŽENE: 8.KOLO
ŽRK “KOKA 2″ – ŽRK “PRELOG” (16:10) 35 : 23
ŽRK “ČAKOVEC” – ŽRK “MLINAR” (17:15) 33 : 28
ŽRK “VELIKO TROJSTVO” – ŽRK “LUDBREG” (16:12) 33 : 27

MUŠKI: 10.KOLO
MRK “VIDOVEC” – RK “CONCORDIA” (20:13) 37 : 24
MRK “ČAKOVEC” – RK “LiPa” (19:14) 41 : 25
RK “GOLA” – RK “LUDBREG MB” (11:14) 24 : 30
RK “KTC 2″ – RK “TRNOVEC” (18:11) 35 : 30
GRK “VARAŽDIN 2″ – RK “NEDELIŠĆE” (15:10) 27 : 20


29.11.2013., Josip

OBAVIJEST: 8.KOLO – ŽENE; 10.KOLO – MUŠKI

ŽENE: 8.KOLO
ŽRK “VELIKO TROJSTVO” – ŽRK “LUDBREG” igra se 30.11.2013. u 18.00
ŽRK “KOKA 2″ – ŽRK “PRELOG” igra se 29.11.2013. u 18.30
ŽRK “ČAKOVEC” – ŽRK “MLINAR” igra se 30.11.2013. u 17.00

MUŠKI: 10.KOLO
GRK “VARAŽDIN 2″ – RK “NEDELIŠĆE” igra se 01.12.2013. u 19.00
RK “GOLA” – RK “LUDBREG MB” igra se 01.12.2013. u 18.30
RK “BJELOVAR 2″ – RK “MAROF” igra se 13.12.2013. u 20.00
MRK “VIDOVEC” – RK “CONCORDIA” igra se 30.11.2013. u 19.00
MRK “ČAKOVEC” – RK “LiPa” igra se 30.11.2013. u 19.00
RK “KTC 2″ – RK “TRNOVEC” igra se 01.12.2013. u 17.30

ODGOĐENA UTAKMICA 5.KOLA – ŽENE
ŽRK “MLINAR” – ŽRK “KOKA 2″ igra se 11.12.2013. u 19.30


25.11.2013., Josip

REZULTATI: 7.KOLO – ŽENE; 9.KOLO – MUŠKI

ŽENE: 7.KOLO
ŽRK “MLINAR” – ŽRK “VELIKO TROJSTVO” (16:12) 36 : 24
ŽRK “PRELOG” – ŽRK “ČAKOVEC” (14:11) 30 : 26
ŽRK “LUDBREG” – ŽRK “KOKA 2″ (9:16) 14 : 31

MUŠKI: 9.KOLO
RK “LUDBREG MB” – RK “BJELOVAR 2″ (13:9) 28 : 28
RK “LiPa” – GRK “VARAŽDIN 2″ (14:17) 29 : 32
RK “MAROF” – RK “KTC 2″ (22:8) 46 : 15
RK “NEDELIŠĆE” – MRK “VIDOVEC” (12.12) 22 : 29


23.11.2013., Josip

OBAVIJEST: 7.KOLO – ŽENE: 9.KOLO -MUŠKI

ŽENE: 7.KOLO
ŽRK “PRELOG” – ŽRK “ČAKOVEC” igra se 24.11.2013. u 18.00
ŽRK “MLINAR” – ŽRK “VELIKO TROJSTVO” igra se 23.11.2013. u 16.30
ŽRK “LUDBREG” – ŽRK “KOKA 2″ igra se 24.11.2013. u 18.30

MUŠKI: 9.KOLO
RK “NEDELIŠĆE” – MRK “VIDOVEC” igra se 24.11.2013. u 17.00
RK “MAROF” – RK “KTC 2″ igra se 23.11.2013. u 18.30
RK “LUDBREG MB” – RK “BJELOVAR 2″ igra se 23.11.2013. u 15.30
RK “LiPa” – GRK “VARAŽDIN 2″ igra se 23.11.2013. u 17.15
RK “CONCORDIA” – RK “GOLA” - ODGOĐENA -


18.11.2013., Josip

REZULTATI: 6.KOLO – ŽENE: 8.KOLO – MUŠKI

ŽENE: 6.KOLO
ŽRK “VELIKO TROJSTVO” – ŽRK “PRELOG” (15:11) 31 : 20
ŽRK “LUDBREG” – ŽRK “MLINAR” (7:15) 14 : 34

MUŠKI: 8.KOLO
MRK “VIDOVEC” – RK “LiPa” (15:13) 33 : 25
RK “BJELOVAR 2″ – RK “CONCORDIA” (22:15) 48 : 30
RK “KTC 2″ – RK “LUDBREG MB” (11:13) 23 : 25
GRK “VARAŽDIN 2″ – MRK “ČAKOVEC” (16:22) 34 : 33


16.11.2013., Josip

OBAVIJEST: 6.KOLO – ŽENE; 8.KOLO – MUŠKI

ŽENE: 6.KOLO
ŽRK “VELIKO TROJSTVO” – ŽRK “PRELOG igra se 16.11.2013. u 18.00
ŽRK “LUDBREG” – ŽRK “MLINAR” igra se 17.10.2013. u 18.30
ŽRK “KOKA 2″ – ŽRK “ČAKOVEC” - ODGOĐENA -

MUŠKI: 8.KOLO
R5K “GOLA” – RK “NEDELIŠĆE” - ODGOĐENA -
MRK “VIDOVEC” – RK “LiPa” igra se 16.11.2013. u 19.00
GRK “VARAŽDIN 2″ – MRK “ČAKOVEC” igra se 17.11.2013. u 19.00
RK “KTC 2″ – RK “LUDBREG MB” igra se 17.11.2013. u 14.30
RK “BJELOVAR 2″ – RK “CONCORDIA” igra se 17.11.2013. u 11.00


12.11.2013., Josip

REZULTATI: 5.KOLO – ŽENE; 7.KOLO – MUŠKI

ŽENE: 5.KOLO
ŽRK “LUDBREG – ŽRK “PRELOG” (6:13) 19 : 23
ŽRK “VELIKO TROJSTVO” – ŽRK “ČAKOVEC” (10:10) 19 : 20

MUŠKI: 7.KOLO
RK “MAROF” – RK “TRNOVEC” (10:19) 27 : 34
MRK “ČAKOVEC” – MRK “VIDOVEC” (13:12) 27 : 21
RK “LiPa” – RK “GOLA” (19:10) 36 : 23
RK “CONCORDIA”- RK “KTC 2″ (13:12) 30 : 23

ODGOĐENA UTAKMICA 3.KOLA – ŽENE
ŽRK “LUDBREG” – ŽRK “VELIKO TROJSTVO” (10:12) 15 : 23


2.11.2013., Josip

OBAVIJEST: 5.KOLO – ŽENE; 7.KOLO – MUŠKI

ŽENE: 5.KOLO
ŽRK “VELIKO TROJSTVO” – ŽRK “ČAKOVEC” igra se 09.11.2013. u 17.00
ŽRK “LUDBREG” – ŽRK “PRELOG” igra se 09.11.2013. u 15.30
ŽRK “MLINAR” – ŽRK “KOKA 2″ - ODGOĐENA -

MUŠKI: 7.KOLO
RK “MAROF” – RK “TRNOVEC” igra se 02.11.2013. u 18.30
RK “NEDELIŠĆE” – RK “BJELOVAR 2″ - ODGOĐENA -
MRK “ČAKOVEC” – MRK “VIDOVEC” igra se 09.11.2013. u 19.00
RK “CONCORDIA” – RK “KTC 2″ igra se 09.11.2013. u 20.00
RK “LiPa” – RK “GOLA” igra se 09.11.2013. u 19.00

ODGOĐENA UTAKMICA: ŽENE – 3.KOLO
ŽRK “LUDBREG” – ŽRK “VELIKO TROJSTVO” igra se 03.11.2013. u 16.00


29.10.2013., Josip

REZULTATI: 4.KOLO – ŽENE; 6.KOLO – MUŠKI

ŽENE: 4.KOLO
ŽRK “ČAKOVEC” – ŽRK “LUDBREG” (13:12) 26 : 18
ŽRK “KOKA 2″ – ŽRK “VELIKO TROJSTVO” (19:16) 37 : 32
ŽRK “PRELOG” – ŽRK “MLINAR” (12:15) 25 : 36

MUŠKI: 6.KOLO
RK “BJELOVAR 2″ – RK “LiPa” (18:13) 40 : 27
RK “TRNOVEC” – RK “LUDBREG MB” (13:16) 30 : 27
MRK “VIDOVEC” – GRK “VARAŽDIN 2″ (14:11) 29 : 18
RK “KTC 2″ – RK “NEDELIŠĆE” (10:15) 26 : 31
RK “GOLA” – MRK “ČAKOVEC” (13:19) 23 : 40

ZAOSTALA UTAKMICA 5.KOLA:
GRK “VARAŽDIN 2″ – RK “GOLA” (17:10) 44 : 21

ODGOĐENA UTAKMICA 2.KOLA
RK “MAROF” – RK “LiPa” (15:9) 34 : 25


24.10.2013., Josip

OBAVIJEST: RK “DARUVAR” ODUSTAO OD NATJECANJA; 4.KOLO – ŽENE; 6.KOLO – MUŠKI

RK "DARUVAR" - ODUSTAO OD NATJECANJA U 3.HRL SJEVER - MUŠKI
Upravni odbor RK “Daruvar” na sastanku održanog 22.10.2013. godine donosi ODLUKU kojom odustaje od daljnjeg natjecanja u 3.HRL sjever za muške, zbog nemogućnosti daljnjeg financiranja troškova natjecanja.

ŽENE: 4.KOLO
ŽRK “KOKA 2″ – ŽRK “VELIKO TROJSTVO” igra se 26.10.2013. u 17.00
ŽRK “PRELOG” – ŽRK “MLINAR” igra se 27.10.2013. u 17.00
ŽRK “ČAKOVEC” – ŽRK “LUDBREG” igra se 26.10.2013. u 16.00

MUŠKI: 6.KOLO
RK “BJELOVAR 2″ – RK “LiPa” igra se 26.10.2013. u 18.00
RK “KTC 2″ – RK “NEDELIŠĆE” igra se 27.10.2013. u 16.30
MRK “VIDOVEC” – GRK “VARAŽDIN 2″ igra se 26.10.2013. u 19.00
RK “TRNOVEC” – RK “LUDBREG MB” igra se 26.10.2013. u 18.00
RK “GOLA” – MRK “ČAKOVEC” igra se 27.10.2013. u 19.00

ODGOĐENA UTAKMICA 2.KOLA – MUŠKI
RK “MAROF” – RK “LiPa” igra se 27.10.2013. u 15.30


22.10.2013., Josip

REZULTATI: 3.KOLO – ŽENE; 5.KOLO – MUŠKI

ŽENE: 3.KOLO
ŽRK “MLINAR” – ŽRK “ČAKOVEC” (12:8) 28 : 25
ŽRK “PRELOG” – ŽRK “KOKA 2″ (14:12) 27 : 27

MUŠKI: 5.KOLO
RK “CONCORDIA” – RK “TRNOVEC” (12:20) 30 : 34
RK “LUDBREG MB” – RK “MAROF” (10:12) 23 : 26
RK “LiPa” – RK “KTC 2″ (8:6) 17 : 17
RK “NEDELIŠĆE” – RK “DARUVAR” (20:10) 42 : 17
MRK “ČAKOVEC” – RK “BJELOVAR 2″ (17:10) 27 : 24

ODGOĐENE UTAKMICE:
MUŠKI: 4.KOLO
RK “BJELOVAR 2″ – GRK “VARAŽDIN 2″ (20:12) 35 : 28


16.10.2013., Josip

OBAVIJEST: 3.KOLO – ŽENE; 5.KOLO – MUŠKI

ŽENE: 3.KOLO
ŽRK “LUDBREG” – ŽRK “VELIKO TROJSTVO” - ODGOĐENA -
ŽRK “PRELOG” – ŽRK “KOKA 2″ igra se 19.10.2013. u 16.30
ŽRK “MLINAR” – ŽRK “ČAKOVEC” igra se 19.10.2013. u 16.30

MUŠKI: 5.KOLO
RK “LUDBREG MB” – RK “MAROF” igra se 18.10.2013. u 21.00
RK “NEDELIŠĆE” – RK “DARUVAR” igra se 20.10.2013. u 18.00
GRK “VARAŽDIN 2″ – RK “GOLA” igra se 24.10.2013. u 19.00
RK “CONCORDIA” – RK “TRNOVEC” igra se 18.10.2013. u 20.00
MRK “ČAKOVEC” – RK “BJELOVAR 2″ igra se 20.10.2013. u 19.00
RK “LiPa” – RK “KTC 2″ igra se 20.10.2013. u 17.00


14.10.2013., Josip

REZULTATI: 2.KOLO – ŽENE; 4.KOLO – MUŠKI

ŽENE: 2.KOLO
ŽRK “KOKA 2″ – ŽRK “LUDBREG” (23:2) 35 : 10
ŽRK “VELIKO TROJSTVO” – ŽRK “MLINAR” (12:10) 24 : 27
ŽRK “ČAKOVEC” – ŽRK “PRELOG” (12:9) 32 : 26

MUŠKI: 4.KOLO
RK “KTC 2″ – MRK “ČAKOVEC” (11:18) 19 : 35
RK “DARUVAR” – RK “LiPa” (13:13) 27 : 28
RK “MAROF” – RK “CONCORDIA” (17:11) 32 : 28
RK “TRNOVEC” – RK “NEDELIŠĆE” (16:10) 31 : 24
RK “GOLA” – MRK “VIDOVEC” (8:17) 18 : 36


11.10.2013., Josip

OBAVIJEST: 2.KOLO – ŽENE; 4.KOLO – MUŠKI

ŽENE: 2.KOLO
ŽRK “KOKA 2″ – ŽRK “LUDBREG” igra se 12.10.2013. u 14.00
ŽRK “VELIKO TROJSTVO” igra se 12.10.2013. u 18.00
ŽRK “ČAKOVEC” – ŽRK “PRELOG” igra se 13.10.2013. u 18.00

MUŠKI: 4.KOLO
RK “KTC 2″ – MRK “ČAKOVEC” igra se 11.10.2013. u 19.00
RK “TRNOVEC” – RK “NEDELIŠĆE” igra se 12.10.2013. u 18.00
RK “DARUVAR” – RK “LiPa” igra se 11.10.2013. u 18.30
RK “MAROF” – RK “CONCORDIA” igra se 12.10.2013. u 17.30
RK “GOLA” – MRK “VIDOVEC” igra se 12.10.2013. u 20.00
RK “BJELOVAR 2″ – MRK “VIDOVEC” igra se 16.10.2013. u 20.30


7.10.2013., Josip

REZULTATI: 1.KOLO – ŽENE; 3.KOLO – MUŠKI

ŽENE: 1.KOLO
ŽRK “ČAKOVEC” – ŽRK “KOKA 2″ (14:12) 29 : 26
ŽRK “MLINAR” – ŽRK “LUDBREG” (17:7) 37 : 9
ŽRK “PRELOG” ŽRK “VELIKO TROJSTVO” (9:11) 20 : 20

MUŠKI: 3.KOLO
GRK “VARAŽDIN 2″ – RK “KTC 2″ (19:10) 41 : 17
RK “CONCORDIA” – RK “LUDBREG MB” (13:15) 29 : 31
MRK “ČAKOVEC” – RK “DARUVAR” (20:5) 45 : 16
MRK “VIDOVEC” – RK “BJELOVAR 2″ (19:17) 40 : 32
RK “NEDELIŠĆE” – RK “MAROF” (13:11) 30 : 24


4.10.2013., Josip

OBAVIJEST: 1.KOLO – ŽENE; 3.KOLO – MUŠKI

ŽENE - 1.KOLO
ŽRK “PRELOG” – ŽRK “VELIKO TROJSTVO” igra se 05.10.2013. u 17.00
ŽRK “MLINAR” – ŽRK “LUDBREG” igra se 05.10.2013. u 16.30
ŽRK “ČAKOVEC” – ŽRK “KOKA 2″ igra se 05.10.2013. u 15.00

MUŠKI - 3.KOLO
GRK “VARAŽDIN 2″ – RK “KTC 2″ igra se 04.10.2013. u 19.00
MRK “ČAKOVEC” – RK “DARUVAR” igra se 05.10.2013. u 19.00
RK “CONCORDIA” – RK “LUDBREG MB” igra se 04.10.2013. u 20.00
RK “NEDELIŠĆE” – RK “MAROF” igra se 06.10.2013. u 18.00
MRK “VIDOVEC” – RK “BJELOVAR 2″ igra se 05.10.2013. u 19.00
RK “LiPa” – RK “TRNOVEC” - ODGOĐENA -


1.10.2013., Josip

REZULTATI: 2.KOLO – MUŠKI

MUŠKI - 2.KOLO
RK “BJELOVAR 2″ – RK “GOLA” (14:12) 32 : 24
RK “DARUVAR” – GRK “VARAŽDIN 2″ (15:15) 27 : 28
RK “TRNOVEC” – MRK “ČAKOVEC” (14:16) 29 : 35
RK “LUDBREG MB” – RK “NEDELIŠĆE” (13:4) 31 : 15
RK “KTC 2″ – RK “VIDOVEC” (9:17) 14 : 36


26.09.2013., Josip

OBAVIJEST: 2.KOLO – MUŠKI

MUŠKI - 2.KOLO
RK “BJELOVAR 2″ – RK “GOLA” igra se 26.09.2013. u 20.30
RK “DARUVAR” – GRK “VARAŽDIN 2″ igra se 27.09.2013. u 18.30
RK “LUDBREG MB” – RK “NEDELIŠĆE” igra se 28.09.2013. u 20.00
RK “TRNOVEC” – MRK “ČAKOVEC” igra se 28.09.2013. u 18.00
RK “MAROF” – RK “LiPa” igra se 28.09.2013. u 18.30 - ODGOĐENA
RK “KTC 2″ – MRK “VIDOVEC” igra se 29.09.2013. u 17.30


24.09.2013., Josip

REZULTATI: 1.KOLO – MUŠKI

MUŠKI - 1.KOLO
RK “NEDELIŠĆE” – RK “CONCORDIA” (18:8) 36 : 23
RK “VIDOVEC” – RK “DARUVAR” (19:13) 37 : 21
MRK “ČAKOVEC” – RK “MAROF” (15:10) 29 : 25
RK “GOLA” – RK “KTC 2″ (11:9) 28 : 16
GRK “VARAŽDIN 2″ – RK “TRNOVEC” (20:15) 29 : 25
RK “LiPa” – RK “LUDBREG MB” (14:21) 27 : 36


21.09.2013., Josip

OBAVIJEST: 1. KOLO – MUŠKI

RK "VARTEKS DI CAPRIO" odustao od natjecanja u 3.HRL sjever.

MUŠKI - 1.KOLO
GRK “VARAŽDIN 2″ – RK “TRNOVEC” igra se 21.09.2013. u 18.00
RK “NEDELIŠĆE” – RK “CONCORDIA” igra se 21.09.2013. u 18.00
MRK “ČAKOVEC” – RK “MAROF” igra se 21.09.2013. u 19.00
RK “GOLA” – RK “KTC 2″ igra se 21.09.2013. u 19.30
MRK “VIDOVEC” – RK “DARUVAR” igra se 21.09.2013. u 19.00
RK “LiPa” – RK “LUDBREG MB” igra se 22.09.2013. u 18.00


16.09.2013., Josip

PLENUM KLUBOVA 3.HRL SJEVER

PLENUM KLUBOVA 3.HRL SJEVER održat će se 04.09.2013. (srijeda) u velikoj vijećnici Grada Bjelovara I kat, Trg Eugena Kvaternika 2, sa početkom u 18.00 sati.


28.08.2013., Josip